Page 24 - Memòria 2020_CA
P. 24

Sr. SALVADOR SÁNCHEZ PÉREZ
                                                                                                                                  SAMCA

                                                                                                                                  Sr. FELIPE SANTIAGO BURGOS
                                                                                                                                  GESDOCUMENT Y GESTIÓN, SA
                                                                                                                                  Sr. ALBERT SUMARROCA CLAVEROL
                                                                                                                                  BODEGUES SUMARROCA

                                                                                                                                  Sra. REYES TORRES VICENT
                                                                                                                                  ALSTOM

                                                                                                                                  Sr. JOAN M. VALLVÉ RIBERA
                                                                                                                                  SENTIU PRODUCT, SL

                                                                                                                                  Sr. SERGI VICENTE MÁÑEZ
                                                                                                                                  FALCK VL SERVICIOS SANITARIOS, SL
                                                                                                                                  Sr. ALEJANDRO VIGIL CASCO
                                                                                                                                  SELECCIÓN SELECTIVA ETT SL
           Sr. PERE LÓPEZ MIRAS                                 Sr. JUAN RAMÓN PÉREZ SANCHO
                                                                                                                                  Sr. ROMÁN VILLAESCUSA MORA
           ÁGORA SA                                             GRUP EULEN
                                                                                                                                  FUNDACIÓN IBEREMPRENDRE
           Sr. ANTONIO LLORENS TUBAU                            Sra. NÚRIA PI FERRÉ
                                                                                                                                  Sr. MIQUEL ZAHÍNO GARCÍA
           SERUNION                                             GRUP UNO CTC
                                                                                                                                  SENER INGENIERÍA Y SISTEMAS, SA
           Sr. HILARIO LLORENTE BUEDO                           Sr. ANTONI PONT AMENÓS
           INTEREMPLEO, ETT, SL                                 BORGES, SA                                                        COMISSIÓ PERMANENT

           Sr. ANTONIO MARÍN MARÍN                              Sr. XAVIER PUIG ALSINA
                                                                                                                                  Aquest òrgan de govern el constitueixen entre cinc
           EMB ASESORES, SL                                     FLAMAGAS, SA
                                                                                                                                  i set membres de la Junta Directiva —presidència,
           Sr. RAMÓN MARTÍN VALCÁRCEL                           Sra. M. DEL MAR QUINTANA VALVERDE                                 vicepresidències, secretaria i vocals designats per la
           RICOH ESPAÑA, SL                                     UNIVERSITAT LOYOLA ANDALUSIA                                      Junta— que poden delegar en la Comissió Permanent
                                                                                                                                  les funcions i facultats que consideri convenients i que
           Sr. JAVIER MIRALLAS SARABIA                          Sr. JUAN CARLOS RAMOS RODRÍGUEZ
                                                                                                                                  no tinguin el caràcter d'indelegables. Els membres
           RIBAVIDALICS                                         SIDENOR
                                                                                                                                  d'aquesta Comissió no perceben cap retribució per
           Sr. ANTONIO MIRANDA MIRET                            Sr. JORDI RIUS RADIGALES                                          la seva gestió, sense perjudici de la compensació
           ASIRE                                                RANDSTAD OUTSOURCING                                              legal per assistència a la qual tenen dret.

           Sr. DOMINGO JOSÉ MONTES DE OCA HERNÁNDEZ             Sr. FRANCESC RICART JUAN
                                                                                                                                  President
           GRUPO ICOT                                           HOSPITAL SANT JOAN DE DEU                                                                                               FOMENTO CENTROS DE ENSEÑANZA
                                                                                                                                  Sr. ENRIC REYNA MARTÍNEZ
           Sr. ALBERTO NAVARRO IBORRA                           Sr. JOSEP RIUS VILARDOSA                                          AMREY HOTELS, SL                                      Vocals
           SERUNION                                             MÚTUA DE GRANOLLERS                                                                                                     Sr. ENRIC CROUS I MILLET
                                                                                                                                  Vicepresident primer
           Sr. MIQUEL NOGUER I PLANAS                           Sr. ALBERT RODRÍGUEZ ARNAIZ                                       Sra. PATRICIA SUCH FARO                               DISTILLER, SA
           AJUNTAMENT DE BANYOLES                               ROCA&JUNYENT ADVOCATS, SL                                         SEAT CUPRA, SA                                        Sr. RICARDO LECHUGA CISNEROS

           Sr. RAMÓN NOGUERA HANCOCK                            Sr. MARIO ROMERO GONZÁLEZ                                                                                               SA DAMM
                                                                                                                                  Vicepresident segon
           FUNDACIÓN PRIVADA UNIVERSITARIA EADA                 ALESTIS AEROSPACE
                                                                                                                                  Sr. JAUME CANÉ BALLART                                Director gerent
           Sr. JORGE PELÁEZ DE CASTRO                           Sr. JOAN CARLES SAVALL OLIVELLA                                   FREUDENBERG ESPANYA, SAU
                                                                                                                                                                                        Sr. EDUARDO VIDAL CASTARLENAS
           GROUPE ARMONIA                                       GRUPO COPISA, SA
                                                                                                                                  Secretari
           Sr. FRANCISCO JOSÉ PÉREZ FRESQUET                    Sr. JOSÉ LUIS SÁNCHEZ DE PEDRO EZQUERRA                           Sr. JOAN CURCÓ COSTAFREDA
           FERE - CECA I EYG - ANDALUCÍA                        PROTECCIÓN Y SEGURIDAD TÉCNICA, SA



      24          MC MUTUAL. Memòria 2020                                                                                                                                                    MC MUTUAL. Memòria 2020                   25
   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29