Page 23 - Memòria 2020_CA
P. 23

ÒRGANS DE CONSULTA
 Membres de la Comissió de Control i      JUNTA CONSULTIVA
 Seguiment a 31 de desembre de 2020   Sr. JOSEP ROSET CASTELLS
 OLIVIAS SELECCIÓN, SLU
 President   A MC MUTUAL comptem amb aquest òrgan de
 Sr. ENRIC REYNA MARTÍNEZ  UGT   participació i consulta per a assessorar en la
 Sr. FELIPE BARRERA RODRÍGUEZ   millora de la qualitat dels serveis prestats per la
 CEOE
           nostra entitat a les empreses. La Junta Consultiva
 Sr. ISIDRO ABELLÓ RIERA
 Sr. ANDRÉS MATEOS HERNÁNDEZ  està constituïda per representants de les empreses
 LINDE GAS ESPAÑA SAU
 Sr. FAUSTINO MARTÍN GARCÍA  associades, i la regula la Junta Directiva.
 Sr. JAVIER GARCÍA DÍEZ
 QUALITYSER   Suplents UGT   A les reunions de la Junta Consultiva, el grup
 Sr. JOSÉ LUIS OLALDE BLANCO  d'empresaris i empresàries participants col·labora
 Sr. RAFAEL LLEDÓ RODRÍGUEZ
 HOSPITAL GENERAL DE GRANOLLERS   Sra. ALICIA BUIL I CUENCA         amb la Direcció i debat de forma constructiva la
           manera de millorar els serveis que presta la mútua.

 D. ENRIQUE FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ
 Sr. XAVIER IBARS ÁLVARO
 CCOO      Els membres no perceben cap retribució per la
 FOMENT DEL TREBALL NACIONAL
 Sr. FELIPE TRIGUEROS GIL  seva gestió.

 Suplents CEOE   Sra. MÓNICA PÉREZ CARDOSO
 Sra. GLÒRIA AUSIÓ ARUMÍ   Suplents CCOO   Sra. DOLORES ABRIL GUERRERO   Sr. JUAN MANUEL CRUZ PALACIOS
 RICOH ESPAÑA SLO                                               ACCIONA
 Sr. MARIO PARIENTE DELGADO   ABRIL GUERRERO ASESORES, SL
 Sr. GUILLERMO BURGUETE MOLTÓ      Sr. ROBERTO ALONSO MARTÍN    Sr. CARLOS ESCUDERO RAYA
 ATYSA FACILITY SERVICES, SL   Secretari   GRUP SIDENOR         ASOCIACIÓN PROVINCIAL DE EDUCACIÓN Y
    Sr. EDUARDO VIDAL CASTARLENAS                               GESTIÓN DE JAÉN
 Sra. LAURA OJEDA LÓPEZ   Sr. LLUÍS ÁLVAREZ TORNER
 Vicesecretari    EMTE SERVICE                                  Sr. JUAN MANUEL ESTEBAN SAUDINÓS
 RECKITT BENCKISER IBERIA
 Sr. JUAN IGNACIO AGUIRRE GONZÁLEZ                              SOLDENE, SA
           Sr. RICARDO BACCHINI
           VOLSKSWAGEN AUDI ESPANYA, SA                         Sr. JOSEP MARIA FELIU VILASECA
                                                                RACC
           Sr. MIGUEL BLANCA DIESTE
                                                                Sra. MARÍA EUGENIA GARCÍA GONZÁLEZ
           T-SYSTEMS ITC IBERIA
                                                                THE BOSTON CONSULTING GROUP, SL
           Sr. FERNANDO BORRÁS CORREA
           CODEACTIVOS, SA                                      Sra. MÓNICA GARCÍA INGELMO
                                                                FRANCE TELECOM ESPAÑA, SAU (ORANGE)
           Sr. ANTONIO CAMMANY DORR
           EPISER, SLU                                          Sr. FERNANDO GIL BARCELÓ
                                                                LIMPIEZAS BARCINO, SA
           Sr. BERNARDO CASP SANZ
                                                                Sr. FERRAN GONZALVO MARTÍ
           DRUNI, SA
                                                                AGRUPACIÓ MÚTUA
           Sr. CARLOS CHAVARRÍA ORTIZ
           UNIVERSITAT D'OSUNA                                  Sr. JOSÉ HINOJOSA MARTÍN
                                                                FIRA INTERNACIONAL DE BARCELONA
           Sr. JUAN CARLOS COMA GONZÁLEZ
           ATOS ORIGIN, SA                                      Sr. JORGE JOSÉ JIMÉNEZ RUIZ
                                                                CAJA RURAL DE GRANADA
           Sra. MAR CONTRERAS LUZÓN - MADRID
                                                                Sr. MIQUEL JORDÀ COSTA
           FOMENTO DE CENTROS DE ENSEÑANZA, SA
                                                                EUROFIRMS ETT
           Sr. ÓSCAR CORTIJO PERIS
           FUNDACIÓN UNIVERSITARIA SAN PABLO CEU                Sr. ENRIQUE JUAN PASCUAL
                                                                AUTOCARES RICO, SA
           D. FRANCISCO CRUZ LÓPEZ
           GRUP BCM                                             Sr. XAVIER LÓPEZ LUJÁN
                                                                FUNDACIÓ ASCAMM
 22  MC MUTUAL. Memòria 2020                                         MC MUTUAL. Memòria 2020                    23
   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28