Page 22 - Memòria 2020_CA
P. 22

ÒRGANS DE CONSULTA
           Membres de la Comissió de Control i                                                                                    JUNTA CONSULTIVA
           Seguiment a 31 de desembre de 2020                   Sr. JOSEP ROSET CASTELLS
                                                                OLIVIAS SELECCIÓN, SLU
           President                                                                                                              A MC MUTUAL comptem amb aquest òrgan de
           Sr. ENRIC REYNA MARTÍNEZ                             UGT                                                               participació i consulta per a assessorar en la
                                                                Sr. FELIPE BARRERA RODRÍGUEZ                                      millora de la qualitat dels serveis prestats per la
           CEOE
                                                                                                                                  nostra entitat a les empreses. La Junta Consultiva
           Sr. ISIDRO ABELLÓ RIERA
                                                                Sr. ANDRÉS MATEOS HERNÁNDEZ                                       està constituïda per representants de les empreses
           LINDE GAS ESPAÑA SAU
                                                                Sr. FAUSTINO MARTÍN GARCÍA                                        associades, i la regula la Junta Directiva.
           Sr. JAVIER GARCÍA DÍEZ
           QUALITYSER                                           Suplents UGT                                                      A les reunions de la Junta Consultiva, el grup
                                                                Sr. JOSÉ LUIS OLALDE BLANCO                                       d'empresaris i empresàries participants col·labora
           Sr. RAFAEL LLEDÓ RODRÍGUEZ
           HOSPITAL GENERAL DE GRANOLLERS                       Sra. ALICIA BUIL I CUENCA                                         amb la Direcció i debat de forma constructiva la
                                                                                                                                  manera de millorar els serveis que presta la mútua.

                                                                D. ENRIQUE FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ
           Sr. XAVIER IBARS ÁLVARO
                                                                CCOO                                                              Els membres no perceben cap retribució per la
           FOMENT DEL TREBALL NACIONAL
                                                                Sr. FELIPE TRIGUEROS GIL                                          seva gestió.

           Suplents CEOE                                        Sra. MÓNICA PÉREZ CARDOSO
           Sra. GLÒRIA AUSIÓ ARUMÍ                              Suplents CCOO                                                     Sra. DOLORES ABRIL GUERRERO                          Sr. JUAN MANUEL CRUZ PALACIOS
           RICOH ESPAÑA SLO                                                                                                                                                            ACCIONA
                                                                Sr. MARIO PARIENTE DELGADO                                        ABRIL GUERRERO ASESORES, SL
           Sr. GUILLERMO BURGUETE MOLTÓ                                                                                           Sr. ROBERTO ALONSO MARTÍN                            Sr. CARLOS ESCUDERO RAYA
           ATYSA FACILITY SERVICES, SL                          Secretari                                                         GRUP SIDENOR                                         ASOCIACIÓN PROVINCIAL DE EDUCACIÓN Y
                                                                Sr. EDUARDO VIDAL CASTARLENAS                                                                                          GESTIÓN DE JAÉN
           Sra. LAURA OJEDA LÓPEZ                                                                                                 Sr. LLUÍS ÁLVAREZ TORNER
                                                                Vicesecretari                                                     EMTE SERVICE                                         Sr. JUAN MANUEL ESTEBAN SAUDINÓS
           RECKITT BENCKISER IBERIA
                                                                Sr. JUAN IGNACIO AGUIRRE GONZÁLEZ                                                                                      SOLDENE, SA
                                                                                                                                  Sr. RICARDO BACCHINI
                                                                                                                                  VOLSKSWAGEN AUDI ESPANYA, SA                         Sr. JOSEP MARIA FELIU VILASECA
                                                                                                                                                                                       RACC
                                                                                                                                  Sr. MIGUEL BLANCA DIESTE
                                                                                                                                                                                       Sra. MARÍA EUGENIA GARCÍA GONZÁLEZ
                                                                                                                                  T-SYSTEMS ITC IBERIA
                                                                                                                                                                                       THE BOSTON CONSULTING GROUP, SL
                                                                                                                                  Sr. FERNANDO BORRÁS CORREA
                                                                                                                                  CODEACTIVOS, SA                                      Sra. MÓNICA GARCÍA INGELMO
                                                                                                                                                                                       FRANCE TELECOM ESPAÑA, SAU (ORANGE)
                                                                                                                                  Sr. ANTONIO CAMMANY DORR
                                                                                                                                  EPISER, SLU                                          Sr. FERNANDO GIL BARCELÓ
                                                                                                                                                                                       LIMPIEZAS BARCINO, SA
                                                                                                                                  Sr. BERNARDO CASP SANZ
                                                                                                                                                                                       Sr. FERRAN GONZALVO MARTÍ
                                                                                                                                  DRUNI, SA
                                                                                                                                                                                       AGRUPACIÓ MÚTUA
                                                                                                                                  Sr. CARLOS CHAVARRÍA ORTIZ
                                                                                                                                  UNIVERSITAT D'OSUNA                                  Sr. JOSÉ HINOJOSA MARTÍN
                                                                                                                                                                                       FIRA INTERNACIONAL DE BARCELONA
                                                                                                                                  Sr. JUAN CARLOS COMA GONZÁLEZ
                                                                                                                                  ATOS ORIGIN, SA                                      Sr. JORGE JOSÉ JIMÉNEZ RUIZ
                                                                                                                                                                                       CAJA RURAL DE GRANADA
                                                                                                                                  Sra. MAR CONTRERAS LUZÓN - MADRID
                                                                                                                                                                                       Sr. MIQUEL JORDÀ COSTA
                                                                                                                                  FOMENTO DE CENTROS DE ENSEÑANZA, SA
                                                                                                                                                                                       EUROFIRMS ETT
                                                                                                                                  Sr. ÓSCAR CORTIJO PERIS
                                                                                                                                  FUNDACIÓN UNIVERSITARIA SAN PABLO CEU                Sr. ENRIQUE JUAN PASCUAL
                                                                                                                                                                                       AUTOCARES RICO, SA
                                                                                                                                  D. FRANCISCO CRUZ LÓPEZ
                                                                                                                                  GRUP BCM                                             Sr. XAVIER LÓPEZ LUJÁN
                                                                                                                                                                                       FUNDACIÓ ASCAMM
      22          MC MUTUAL. Memòria 2020                                                                                                                                                    MC MUTUAL. Memòria 2020                   23
   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27